Change language

Thank you for supporting glass!

The registration procedure has been completed. From now we will keep you updated with all Friends of Glass activities and achievements.

I believe that glass is good for me, for my family, and for the environment.

Click on one of the icons to join us:

Join by E-mail

I'd like to be kept informed with Friends of Glass news and updates

(You can unsubscribe at any time.)

By joining Friends of Glass, you accept our Terms and conditions

Thanks for your subscription!
Your'e almost there!

We've sent an email to your address. Please confirm this subscription by clicking on the link in the e-mail. Only one more step to go!

Sorry, but your e-mail address already exist!

Please check out your e-mail account if you already received a confirm mail for subscribing Friends of Glass.

Lewandowski i reprezentanci polski w piłce nożnej wysyłają „Wiadomość w słoju” dla WOŚP

Lewandowski i reprezentanci polski w piłce nożnej wysyłają „Wiadomość w słoju” dla WOŚP

Wiatr w żagle łapie nie tylko tegoroczna Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy na 28. Finał, ale i piłkarze Reprezentacji Polski, którzy awansowali na tegoroczne Mistrzostwa Europy.

Podpisali się oni na reprezentacyjnej koszulce, wysyłając ją na licytację jako kolejną „Wiadomość w słoju”.

W ubiegłym roku aukcja „Wiadomości w słoju” z podpisami i podarunkami od Otylii Jędrzejczak, Kamila Stocha, Bartka Kurka i Marka Kondrata oraz rzecz jasna samego Jurka Owsiaka cieszyła się ogromną popularnością. W tym roku Friends of Glass Polska wraz z Jurkiem Owsiakiem zaprosiło do wspólnego działania reprezentację Polski w piłce nożnej, która awansowała na tegoroczne Euro 2020. Osiemnastu piłkarz, w tym między innymi kapitan Robert Lewandowski, Kamil Glik, Wojciech Szczęsny, Krzysztof Piątek, Kamil Grosicki, Arkadiusz Milik, Jan Bednarek, Mateusz Klich, Tomasz Kędziora czy Jacek Góralski podpisało się na reprezentacyjnej koszulce, którą przekazał na licytację lekarz reprezentacji Polski – dr Jacek Jaroszewski. Koszulka jest umieszczona w jedynym tego rodzaju na świecie szklanym słoju o pojemności 4,250 litra ze specjalnie wygrawerowanym logo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w kształcie serduszka. Całość tworzy „Wiadomości w słoju”, którą można wylicytować na aukcji pod tym linkiem https://allegro.pl/oferta/8841794948

„Cieszy bardzo pozytywne zakręcenie szklanej ‘Wiadomości w słoju’. Niech łapie wiatr w żagle i idzie w świat pomagając dziecięcej medycynie zabiegowej” – mówi Jurek Owsiak.

„Jesteśmy zaszczyceni, że po raz kolejny możemy grać dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i to z polską reprezentacją w piłce nożnej, która sprawiła nam wszystkim tak wiele radości, awansując do Mistrzostw Europy. Cieszymy się też, że razem z Jurkiem Owsiakiem możemy wysłać w świat następną ‘Wiadomość w słoju’ wspierając tegoroczny cel Finału” – informuje Barbara Maciałczyk, marketing manager w Ardagh Group, reprezentująca Friends of Glass w Polsce.

Aukcja trwa do 18 stycznia, a cały dochód przeznaczony jest na tegoroczny cel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którym jest zakup sprzętu dla dziecięcej medycyny zabiegowej.