Change language

Endless Ocean

Play video

Endless Ocean

Jeśli chodzi o środowisko naturalne, dyskusje na temat opakowań na ogół skupiają się na jednym: na oceanie. Szacuje się, że do 2050 roku w oceanie będzie pływało więcej plastiku niż ryb,  i jest coraz bardziej oczywiste, że przyszłość naszego oceanu jest zagrożona

Nie ma innego opakowania, które jest równe przyjazne środowisku co szkło. Szkło jest w nieskończoność przetwarzalne, wolne od zanieczyszczeń i nie uwalnia cząstek do żywności. Tego lata chcemy świętować na rzecz oceanów i upewnić się, że możemy się nimi cieszyć w przyszłości. Każdy z nas może odegrać swoją rolę w ochronie oceanu, a zaczyna się to od tak prostej rzeczy jak kupienie raz w tygodniu dodatkowej szklanej butelki albo słoja i wrzucenie pustej do odpowiedniego pojemnika.

Wzniesiesz szklaną butelkę i przyłączysz się do naszego toastu

 #NaZdrowieOceanu?

Przyjazny dla oceanu

Zapytaliśmy ponad 6000 Europejczyków, jak głębokie są ich zamiłowania do oceanu, ich reakcja była głośna i jasna: dla zdrowych oceanów najbardziej przyjaznym opakowaniem na półkach jest szkło.

Społecznie zrównoważony

Wraz z pojawieniem się programu BBC Blue Planet II na ekranach TV zeszłej jesieni, rozpoczęły się rozmowy o tym,  jak nasze życie na lądzie wpływa na życie pod wodą. 78% Europejczyków twierdzi, że zauważyło zmianę w swoim zachowaniu w ostatnich miesiącach. A ty?

Priorytet stylu życia

72% Europejczyków podczas zakupów zwraca teraz uwagę na wpływ kupowanych produktów oraz sposób ich pakowania na zdrowie oceanów.

W 100% przetwarzalne

62% Europejczyków wybrałoby szkło zamiast innego opakowania. A ponieważ szkło jest w 100% i bez końca przetwarzalne, wyprodukowane z naturalnych składników, nie uwalnia cząstek do żywności, postarajmy się wspólnie, aby ta liczba była jeszcze wyższa w przyszłości!

Sięgaj po szkło!

W rzeczywistości, podczas kupowania napoju, 78% z was oceniłoby szkło jako najlepszy wybór opakowania spośród wszystkich. Brawo!

Oto czego jeszcze się dowiedzieliśmy...

Które morskie stworzenie skłoniło Cię do działań na rzecz ochrony oceanów? Dla prawie 2 na 5 Europejczyków delfin jest na szczycie!

Woda, zanieczyszczenie, ochrona…Jakie słowa przychodzą Ci do głowy na myśl o oceanie?

Bez względu na to, skąd pochodzimy, wszyscy  lubimy spędzać czasw wodzie. Czy wiesz, że pływanie to najlepszy sposób na spędzanie czasu w wodzie dla prawie trzech czwartych naszych respondentów?