Change language

Thank you for supporting glass!

The registration procedure has been completed. From now we will keep you updated with all Friends of Glass activities and achievements.

I believe that glass is good for me, for my family, and for the environment.

Click on one of the icons to join us:

Join by E-mail

I'd like to be kept informed with Friends of Glass news and updates

(You can unsubscribe at any time.)

By joining Friends of Glass, you accept our Terms and conditions

Thanks for your subscription!
Your'e almost there!

We've sent an email to your address. Please confirm this subscription by clicking on the link in the e-mail. Only one more step to go!

Sorry, but your e-mail address already exist!

Please check out your e-mail account if you already received a confirm mail for subscribing Friends of Glass.

#EndlessLives

SZKŁO JEST NATURALNE

Szkło jest w 100 proc. wykonane z naturalnych surowców. Oznacza to, że produkty w szklanych opakowaniach zawsze będą najwyższej jakości.

SZKŁO TO NAJZDROWSZY WYBÓR

Dla swojego zdrowia wybierz szkło. Jest najbardziej naturalnym materiałem, a przez to najbezpieczniejszym i najlepszym dla Ciebie i Twojej rodziny.

SZKŁO JEST W NIESKOŃCZONOŚć PRZETWARZALNE

Szkło można w 100% i w nieskończoność poddawać recyklingowi, co jest dobre dla środowiska. To samo opakowanie szklane może być przetworzone bez utraty jakości.Wybierając szkło, dbasz o środowisko.

SZKŁO TO PRODUKT LOKALNY

Szkło jest produkowane w lokalnych hutach, co oznacza krótszy transport, mniejsze obciążenie dla środowiska i więcej pracy w regionie. Szkło to niekończące się korzyści dla lokalnych społeczności.

PYTAJ O SZKŁO

Nie możesz znaleźć produktów w szklanych opakowaniach w sklepie czy supermarkecie? Zgłoś to. W okolicy nie ma pojemników na zużyte butelki szklane? Poproś o ich ustawienie. Razem możemy coś zmienić.

SZKŁO TO NASZA PRZYSZŁOŚĆ

Czy wiesz, że opakowania szklane są o 40 proc. lżejsze niż 20 lat temu? Wciąż powstają nowe rozwiązania dbające o przyszłość środowiska naturalnego, zachowujące w 100%. jakość surowców.