Change language
#EndlessLives

SZKŁO JEST NATURALNE

Szkło jest w 100 proc. wykonane z naturalnych surowców. Oznacza to, że produkty w szklanych opakowaniach zawsze będą najwyższej jakości.

SZKŁO TO NAJZDROWSZY WYBÓR

Dla swojego zdrowia wybierz szkło. Jest najbardziej naturalnym materiałem, a przez to najbezpieczniejszym i najlepszym dla Ciebie i Twojej rodziny.

SZKŁO JEST W NIESKOŃCZONOŚć PRZETWARZALNE

Szkło można w 100% i w nieskończoność poddawać recyklingowi, co jest dobre dla środowiska. To samo opakowanie szklane może być przetworzone bez utraty jakości.Wybierając szkło, dbasz o środowisko.

SZKŁO TO PRODUKT LOKALNY

Szkło jest produkowane w lokalnych hutach, co oznacza krótszy transport, mniejsze obciążenie dla środowiska i więcej pracy w regionie. Szkło to niekończące się korzyści dla lokalnych społeczności.

PYTAJ O SZKŁO

Nie możesz znaleźć produktów w szklanych opakowaniach w sklepie czy supermarkecie? Zgłoś to. W okolicy nie ma pojemników na zużyte butelki szklane? Poproś o ich ustawienie. Razem możemy coś zmienić.

SZKŁO TO NASZA PRZYSZŁOŚĆ

Czy wiesz, że opakowania szklane są o 40 proc. lżejsze niż 20 lat temu? Wciąż powstają nowe rozwiązania dbające o przyszłość środowiska naturalnego, zachowujące w 100%. jakość surowców.